Originální Radioshuttle® a typy palet. Klíčová otázka.

Bezuličkové hloubkové skladování palet Radioshuttle™ prokazatelně umožní uskladnit více palet, zvýšit průtočnost skladu, jeho flexibilitu a bezpečnost. Jen kratičký výčet výhod. Na začátku všech úvah, zda je vhodný právě pro vás, svítí jako maják klíčová otázka: „Jaké palety, nebo spíš nosiče nákladu, originální Radioshuttle™ zvládne? Umí i ty moje?“

Originální Radioshuttle regálový systém se shuttlem RS6.0.  Zde je skladovaný náklad ideální. EUR paleta 1200*800 mm, náklad nepřesahuje obrys nosiče, žádné fólie ani otřepky.  Většinou je ale život rozmanitější.
Originální systém Radioshuttle.
Víc obsloužených a uložených palet s menším počtem obslužné manipulační techniky.
Ne vždy je náklad tak ideální jako v tomto případě

Palety nebo spíš nosiče nákladu?

Radioshuttle™ technologie samozřejmě zvládne rozměry klasické EUR palety 1200*800 mm. Nebo průmyslových palet 1200*1000 mm či 1200*1200 mm. Vše s jedním typem shuttlu v kombinaci, není nutné na každý rozměr používat jiný shuttle.   Svět ale není jen EUR paleta, to by bylo příliš jednoduché.

30 let soustavně sbíráme zkušenosti ze všech instalací. Využíváme je ve vývoji a k neustálému zlepšování celého systému.

Palet různých typů, tvarů, rozměrů, barev či materiálů jsou stovky. A nemusí jít jen o palety, zboží se přepravuje třeba i na deskách nebo roštech. Proto u nás spíš mluvíme o nosičích nákladu.

Zvládne tedy Radioshuttle™ určitě i ten můj nosič?

Všechny nosiče, které se v regálovém systému Radioshuttle™ skladují, jsou vždy předem otestované v naší divizi vývoje. Máte tak absolutní jistotu, že je váš Radioshuttle™ pro vaše konkrétní nosiče správně vyspecifikovaný a celý systém je spolehlivý a bezpečný. A vy se můžete plně věnovat svému businessu.

Za dosavadní dobu vývoje a výroby tohoto chytrého úporného řešení registrujeme v naší databázi přes 160 různých typů nosičů, které originální Radioshuttle™ manipuluje a převáží. Seznam vytrvale roste. Velmi pravděpodobně jsme i ten váš už jednou „měli v rukách“ a máme pro něj vhodné řešení. Můžeme tím zkrátit dobu příprav kalkulací a náhledů.

A kdyby v databázi chyběl, nic se neděje. Pečlivě jej otestujeme a navrhneme vhodné řešení.

Originální Radioshuttle™, je vzhledem ke skladovatelnému zboží, velmi flexibilní. 30 zkušeností z celého světa a neustálé zlepšování celého systému vám dává jistotu a klid.
Originální Radioshuttle™, je vzhledem ke skladovatelnému zboží, velmi flexibilní.
30 zkušeností z celého světa a neustálé zlepšování celého systému vám dává jistotu a klid.

Více detailů o regálovém systému a řešení hloubkového zakládání na www.radioshuttle.cz.