„Radioshuttle™ nám pomáhá uvolnit spoustu místa, což je úžasné a usnadňuje náš každodenní život.“

Díky svým produktům má Oatly sklady, které zahrnují také chladírenské a mrazírenské sklady. Takže samozřejmě potřebují taková skladová řešení, která dokáží pracovat i v těchto teplotních rozsazích.

Oatly potřebovala uvolnit více místa ve svých skladech. Místo, které naprosto potřebují. To je, proč si vybrali Radioshuttle™. Fakt, že Radioshuttle ™ má zdokumentovanou zkušenost s prací v různých teplotních rozsazích, byla jak požadavkem, tak i obrovským plusem pro společnost Oatly. Stejně jako jedním z důvodů, proč byl vybrán právě Radioshuttle™.

„S Oatly pracujeme tvrdě již 10 let. Je to úžasný a zapálený zákazník. Letos jsme navrhli, naplánovali a nainstalovali jak klasické paletové regály, tak Radioshuttle ™. Oatly používá náš patentovaný systém Radioshuttle ™ již mnoho let. Jsou stále velmi spokojení, což samozřejmě říká hodně samo o sobě. A je to vážně opravdová radost to slyšet. “, Říká Magnus Ullerås, projektový manažer a prodejce, Radioshuttle ™

Magnus Olin, Warehouse Manager společnosti Oatly

„Naše spolupráce fungovala vždy neuvěřitelně dobře. S tímto řešením jsme velmi spokojeni. Systém Radioshuttle™ nám pomáhá uvolnit spoustu místa, což je úžasné a usnadňuje nám každodenní život. Radioshuttle™ se podařilo vyvinout do řešení která opravdu vydrží. Každý rok si přeji pod vánoční stromeček dva další Radioshuttly ™, takže uvidíme, co nám Santa letos nadělí. “

„Každý rok přeji pod vánoční stromeček více Radioshuttlů ™, takže uvidíme, co nám Santa letos nadělí.“

Magnus Olin, Oatly

Oatly existuje pouze z jednoho důvodu a jen z jednoho důvodu. Chtějí usnadnit lidem, aby jedli a pili způsobem, který jim pomáhá cítit se dobře, a zároveň se nemusí obávat o využívání zdrojů naší planety. V 90. letech vědci provedli revoluční objev, že přírodní enzymy mohou přeměnit oves bohatý na vlákninu na výživné tekuté jídlo, dokonale vhodné pro člověka. Dnes Oatly prodává vše od různých druhů ovesných nápojů a ovesných jogurtů až po zmrzlinu (samozřejmě z ovsa). Výroba, sklady a centrála se nacházejí ve švédské Landskroně.