Archives

Proč je pro mne dobré spodní napojení přední stojiny?

Je to jeden chytrých tipů jak podstatně zrychlit a zlevnit případný servis. Kontaktujte nás, abychom projednali vaši konkrétní aplikaci a navrhli nejlepší řešení.

Mohu změnit layou FIFO/FILO?

Samozřejmě! Dokonce je několik způsobů jak to provést. Originální Radioshuttle™ je velmi flexibilní. Když si budete přát, můžete to provést dokonce i kanál po kanálu. Dejte nám svůj kontakt, abychom mohli prodiskutovat váš konkrétní případ a navrhnout nejlepší řešení pro vás i vaši aplikaci. Podívejte se na video.

Pomůžete mi s náhradními díly?

Ano, náhradní díly máme přímo na skladě.

Kdo vyrábí regálovou konstrukci popdporující shuttly?

My! Jsme jediný poskytovatel tohoto řešení na světě, který vyvíjí a vyrábí vlastní satelity i podvozky ve stejném výrobním závodě – to je záruka 100% kontroly a kvality. A vše je také vyráběno v naší vlastní továrně ve Švédsku.

Jak mohu chránit systém před poškozením?

Máme různé druhy chytrých a bezpečných ochran a pomůcek pro řidiče. Záleží na tom jaký vozík používají. Kontaktujte nás, abychom mohli projednat váš konkrétní případ a navrhnout optimální řešení.

Jak ovlivní konstukce podlahovou desku?

Pomáháme s výpočtem bodového zatížení pro každý projekt, abychom si byli jisti, že je naše řešení v mezích podlahové desky.

Jak je ošetřený povrch regálové konstrukce?

To záleží na tom o jaké komponenty jde a také na požadavcích. Nicméně všechny pozinkované díly jsou velmi kvalitně předzinkovány. Všechny lakované díly jsou lakované práškově.

Jaká je kvalita použitého regálového systému?

V regálových řešeních máme více jak 30-letou zkušenost. Jsme známí jako jedni z nejlepších v branži. Naši inženýři pracují velmi trvdě na každém hodnocení jak velkou hmotnost musí naše řešení vydržet a za jakých podmínek. Pro větší bezpečí a odolnost.

Proč si nemohu koupit pouze shuttle a použít jiný regál/konstrukci?

Poskytujeme kompletní systém, ne jen komponenty – stejně jako bereme kompletní odpovědnost za celý systém.

Jak to funguje s montáži?

Máme profesionální instalační týmy pokryvající celý svět.

Mohu použít systém jak pro FIFO tak FILO a jiné aplikace?

Samozřejmě, můžete. V podstatě jediné omezení jsou jen vaše představy. Podívejte se na video.