Archives

Pro jaké typy zboží je systém vhodný?

Originální Radioshuttle® je vysokohustotní skladovací systém. Pracuje a má zkušenosti se všemi typy zboží.

Proč investovat do Radioshuttle® proti jiným řešením

Uskladníte více a bezpečněji, odbavíte rychleji s méně zařízeními a získáte lepší ROI. Toto řešení jsme vynalezli, máme více jak 30-leté zkučenosti s téměř 1500 instalací po celém světě. Originálu můžete věřit!

Jak můžete vědětm že se tento systém hodí pro moji aplikaci?

Pomůžeme vám při analýze vašeho disponibilního prostoru variací palet, abychom následně mohli ověřit správnost čísel. Pro nás je snadné ukázat vám, kolik místa a peněz ušetříte investováním do origiálního Radioshuttle®.

Máte i použité zařízení?

Ano! Kontaktujte nás, abychom se mohli dohodnout jak vám dokážeme pomoci.

Mohu to prodat jako použité zpět?

Samozřejmě! Plně podporujeme kompletní životní cyklus. Konktaktujte nás, abychom projednali váš konkrétní případ a našli tu nejlepší alternativu pro vás.

Mohu si shuttle pronajmout?

Samozřejmě! Originální Radioshuttle® nemusíte vlastnit, ale stále můžete využívat všechny jeho výhody. Kontaktujte nás, rádi projednáme váš konkrétní případ a najdeme pro vás nejlepší alternativu.

Jaká je dodací lhůta?

Obvykle 10-15 týdnů.

Jak získám kontakt na nejbližšího distributora?

Vyplňte, prosím, kontaktní formulář. My zajistíme, aby vás kontaktoval distributor, který je vám nejblíž. hello@radioshuttle.cz +46 371 340 00

Jakou má systém životnost?

Máme stále funkční instalaci dodanou před rokem 1990.

Kolik stojí Radioshuttle®?

To je různé, protože to záleží na rozměru palety, hmotnosti a specifikaci systému. Nicméně typická návratnost investice do originálního Radioshuttle® systému je ve srovnání s jinými skladovacími systémy mezi 1-2 lety.

Jak moc je systém automatizovaný?

Záleží na zařízení na konci uličky. Umíme fungovat s čímkoliv od ručního vysokozdvihu až po plně automatizovaný AS/RS systém. Shuttle komunikuje přímo s WMS.

Dokáže systém komunikovat s WMS?

Ano, máme standardizované rozhraní pro všechny hlavní WMS.

Pro jaké typy palet je tento systém vhodný?

Jestliže používáte normovaný nosič velmi pravděpodobně si s ním umím poradit. V naší databázi máme více jak 150 různých schválených konfigurací palet.

Jaká je návratost investice (ROI)?

Typicky mezi 1-2 lety v závislosti na provozních podmínkách. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme zjistit ROI pro vaši konkrétní aplikaci.

Kolik místa ušetřím se shuttle řešením Radioshuttle®?

Ve srovnání s normálními regály můžete uskladnit až o 100% palet víc. Kontaktujte nás, rádi ván ukážeme kolik peněz a místa ušetříte s originálním Radioshuttle®. Použijte naši kalkulačku na úvodní stránce, abyste zjistili kolik místa můžete ušetřit.

Jak mi originální Radioshuttle® pomůže minimalizovat náklady?

Úspora místa a snížení počtu vysokozdvižných vozíků ve vašem skladu vám určitě pomůže snížit náklady. Co když nemusíte váš sklad rozšiřovat nebo pronajímat externí skladové prostory, abyste získali více místa? A nechat své zaměstnance soustředit se na jiné úkoly, zatímco Radioshuttle™ dělá tu jejich. Kontaktujte nás a my vám rádi řekneme víc!  

Jak může Radioshuttle® zvýšit moji produktivitu?

Platí obecné pravidlo: +50% vyšší výkonnost u každého vysokozdvižného vozíku. Nechte své zaměstnance soustředit se na jiné úkoly, zatímco Radioshuttle® dělá jejich práci!

Ano, máme standardizované rozhraní pro všechny hlavní WMS.

Snižujeme počet kontaktů mezi regálem a vysokozdvižnými vozíky. Pomáhame tak řidičům v jejich provozech. V originálním řešení Radioshuttle® je toho mnohem víc. Kontaktujte nás a my vám pomůžeme najít další pro vaši konkrétní aplikaci.